Konstruktor Elektronik

Zakres obowiązków:

  • Konstrukcyjne opracowanie instalacji elektrycznych pojazdów użytkowych
  • Pisanie oprogramowania do sterowania, komputerów centralnych pojazdów
  • Programowanie sterowników klasy PLC
  • Tworzenie schematów instalacji pojazdowej
  • Udział w projektowaniu oraz wdrażaniu nowych rozwiązań elektromechanicznych
  • Uruchamianie pojazdów u klienta na terenie całej Europy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektrotechniki lub budowy maszyn
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w branży Automotive, mile widziane doświadczenie w projektowaniu pojazdów elektrycznych,
  • Wymagana bardzo dobra obsługa komputera – pożądane znajomość programów: KIBES, KAFTAN, LOGICAD, E3 ZUKEN, CodeSys, Siemens NX.
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu napędów elektrycznych
  • Dobra znajomość w mowie i w piśmie j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Sumienność i umiejętność analitycznego myślenia
  • Orientacja na klienta

Oferujemy:

  • Pracę w wysoce profesjonalnym technicznym środowisku
  • Zdobywanie doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Rozwój zawodowy
  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: biuro@savstudio.eu

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji,

w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”