Dlaczego My

Nasza Misja:
  
 
Chcielibyśmy aby nasi klienci znaleźli w nas partnera, który obsłuży ich kompleksowo, oszczędzając w ten sposób czas i fundusze przeznaczone na dany projekt. Zależy nam na budowaniu wizerunku firmy solidnej, profesjonalnej, budzącej zaufanie. Dla Naszych pracowników pragniemy stworzyć warunki pracy pozwalające rozwijać się im zawodowo. Chcemy aby to co robią wykonywali z pasją, a nie z poczucia obowiązku. Wierzymy, że tylko wtedy osiągniemy pozycję lidera na rynku  projektowania dla branży automotive.


 
Nasza Wizja:
 
 
Chcemy być kreatorami trendu na międzynarodowym rynku, pragniemy wypracować sobie zaufanie Klientów do wizji naszych Designerów zarówno w dziedzinie wzornictwa przemysłowego jak i odważnych konstrukcjach mechanicznych dla sektora automotive. Pragniemy tworzyć połączenie stylu i sztuki użytkowej, którą da się przenieść na język techniczny a później tanio i prosto wyprodukować.
 • 01
  Doświadczenie

  Nasz zespół składa się z ludzi od lat związanych z branżą automotive. Mamy na swoim koncie wiele udanych wdrożeń i projektów. Nasze portfolio jest na to najlepszym dowodem.

 • 02
  Terminowość

  Wiemy, że terminowość jest jednym z najważniejszych elementów planowania, wdrożenia do produkcji nowego produktu, dlatego też przykładamy ogromną rolę do zdefiniowania kamieni milowych dla każdego produktu a w czasie jego trwania dokładamy wszelkich starań aby Wszyscy przestrzegali wcześniej ustalonych terminów.

 • 03
  Profesjonalizm

  O profesjonalizmie firmy świadczy wiedza naszego zespołu, sprzęt i narzędzia jakimi posługują się na co dzień. Wybierając szkolenia, sprzęt i oprogramowanie CAD zawsze sięgamy po najwyższą półkę.

 • 04
  Innowacyjność

  Innowacyjność postrzegamy jako sposób myślenia, projektując nowe urządzenie zawsze staramy się przestawić jego funkcjonalność na zupełnie nowe tory. Właśnie w ten sposób chcemy być kreatorem nowych rozwiązań na rynku.

ZWRACAMY UWAGĘ NA DETALE
BO TO WŁAŚNIE ONE TWORZĄ CAŁOŚĆ
Nasz zespół
Motorem sukcesu jest zgrana drużyna, właśnie dlatego struktura naszej firmy jest bardzo płaska. Koleżeńskie relacje pozwalają nam zawsze otwarcie dyskutować nad każdym pomysłem i projektem, nie ważne czy zrodzi się on w głowie szefa czy pracownika. Zawsze staramy się aby wszyscy członkowie zespołu czuli się częścią naszej firmy, chcemy łączyć ludzi ogarniętych pasją projektowania. Trudno opisać uczucie, które za każdym razem towarzyszy nam, gdy widzimy kolejny gotowy do pracy pojazd, opuszczający o własnych siłach fabrykę.
 • Damian Talar
  Właściciel
  Cała dotychczasowa kariera poświęcona była branży automotive, pracował jako szef działów technicznych kilku uznanych marek pojazdów użytkowych.
  Od Grudnia 2011, założyciel i właściciel firmy SAV Studio.
  Prywatnie, jego pasją są motocykle, szczególnie te wiekowe.
 • Radosław Golis
  Szef Działu Elektrycznego
  Szef Działu Elektrycznego. Radek zarządza Naszym zespołem elektryków.
  Studia: FH München kierunek Elektrotechnika - Technika Komunikacji oraz Fizyka - Mikrosystemy.
  Jest z nami od 2014 roku.
  Do jego działu trafiają prace związane z elektryką, elektroniką i oprogramowaniem pojazdów nad którymi obecnie pracujemy.
  Po godzinach pracy: Latanie (szybownictwo przede wszystkim), sporty wodne ( żeglarstwo, kajakarstwo, pływanie), sporty zimowe (narciarstwo, łyżwiarstwo), wędrówki górskie.
 • Rafał Michalczyk
  Starszy Konstruktor
  Rafał ukończył studia na Politechnice Łódzkiej w 2010 roku, Wydział Mechaniczny.
  W SAV Studio pracuje od 2014 roku.
  Jest specjalistą od urządzeń mechanicznych i wirtuozem rysunku technicznego.
  Prywatnie: piłka nożna, bieganie.
 • Edward Matuszewski
  Konstruktor Wiodący
  Konstruktor Wiodący SAV Studio.
  Ukończył w 1999 roku studia na Politechnice Warszawskiej - Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii – kierunek Mechanika i Budowa Maszyn.
  Pracuje z nami do 2014 roku.
  Nie ma takiej powierzchni trójwymiarowej, której Edward nie byłby w stanie odwzorować w programie 3D. To nasz spec od designu.
  Prywatnie: muzyka, kino i komputery.
 • Mateusz Skrzeczkowski
  Konstruktor
  W 2014 ukończył studia na Politechnice Warszawskiej, Wydział Budownictwa Mechaniki i Petrochemii, kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn, specjalność: Budowa i Eksploatacja Maszyn i Aparatury Przemysłowej.
  W SAV Studio pracuje od 2015. To Nasz specjalista od obliczeń MES i pojazdów przegubowych.
  Jego pasją jest muzyka – ukończona szkoła muzyczna II stopnia. Szeroko pojęta motoryzacja, motocykle, samochody, podróże.
Korzystamy z najnowszego oprogramowania projektowego
Przykładamy dużą wagę do wyboru oprogramowania na którym pracuje nasz zespół. Ogromnie ważne dla nas jest aby dostawca oprogramowania zapewniał nam wsparcie i merytoryczną wiedzę. Zwracamy też uwagę na popularność danego programu wśród naszych klientów. Dlatego nasz wybór padł na topowe rozwiązania dla branży automotive, dla projektów mechanicznych NX marki Siemens, dla projektów elektrycznych E3 firmy Zuken. Nad spójnością danych w nasze firmie działa system PLM Team Center firmy Siemens, zarządza on danymi każdego projektu prowadzonego w naszej firmie, dzięki czemu każdy z pracowników ma zawsze dostęp do najnowszych rewizji danych. Dzięki wykupionej opiece technicznej stale możemy liczyć na najnowsze wersje oprogramowania oraz profesjonalne szkolenia.
Wykonaliśmy projekt osi dla firmy Ziehl-Abegg
Dowiedz się więcej o naszym studio
Nasi Klienci
Co możemy
zrobić dla Ciebie?

Opowiedz nam co chciałbyś produkować a my sprawimy aby Twoja wizja stała się rzeczywistością.

Skontaktuj się z nami